Zirve Epoksi | Epoksi Zemin Kaplama https://zirveepoksi.com/?hl=tr tr 20 Kurumsal https://zirveepoksi.com/kurumsal Sat, 13 Mar 2021 09:42:59 Kurumsal Kimlik https://zirveepoksi.com/kurumsal-kimlik Fri, 09 Oct 2020 10:07:10 Değerlerimiz https://zirveepoksi.com/degerlerimiz Fri, 09 Oct 2020 10:01:21 Kalite Politikamız https://zirveepoksi.com/kalite-politikamiz Fri, 09 Oct 2020 10:01:03 Biz Kimiz https://zirveepoksi.com/biz-kimiz Fri, 09 Oct 2020 10:00:43 Akıllı Şap (Civalı Tesviye) https://zirveepoksi.com/akilli-sap-civali-tesviye Genellikle terazili olmayan zeminlerde düzleştirme için kullanılır. Gerekli görülmesi durumunda epoksi öncesi kullandığımız tesviye metodudur. Fri, 09 Oct 2020 09:58:47 Ral Renk Kartelası https://zirveepoksi.com/ral-renk-kartelasi Fri, 09 Oct 2020 09:46:28 Epoksi Enjeksiyon https://zirveepoksi.com/epoksi-enjeksiyon Asansör kuyular, havuzlarda, perde betonlardan, su temellerinden gelen sularda kesinti sağlanması için epoksi enjeksiyon yöntemi uygulamaktayız. Beton çatlak tamirinde enjeksiyon yöntemi ile kullanılır. Wed, 07 Oct 2020 17:20:30 Beton Silimi https://zirveepoksi.com/beton-silimi Zeminde istenmeyen kalıntıları silim tekniği ile kaldırılma işlemidir. Zeminde olan maddeyi temizleyip temiz yüzey elde etmek için kullanılır. Epoksi öncesi kullanılan bir yöntemdir. Wed, 07 Oct 2020 14:58:34 Otopark Çizgileri https://zirveepoksi.com/otopark-cizgileri Kapalı ve açık otoparklarda, güneş ışınlarınından (UV), tozdan, etkilenmez, yalıtım özelliği sayesinde sıvı geçirmez. Estetik bir görünüme sahiptir. Renk seçeneği çok fazladır. Temizliği çok kolaydır. Wed, 07 Oct 2020 13:55:05 Dilatasyon Derz Tamiri https://zirveepoksi.com/dilatasyon-derz-tamiri Epoksi boya yapılacak (zeminde ) bulunan çatlaklar gerekli görüldüğü kadar bir kırıcı yardımıyla genişletilir. Daha sonra acılan bu kanallar dilatasyon macunu ile doldurulur. Wed, 07 Oct 2020 13:44:38 Polyurea İzolasyon Kaplama https://zirveepoksi.com/polyurea-izolasyon-kaplama Beton, ahşap, demir gibi alanlara uygulanır. Çatı ve Teraslar Havuzlar-otopark zeminleri su depoları, endüstriyel işletmeler vs. birçok alanda püskürtme sistemi ile arzu edilen yere uygulanır. Wed, 07 Oct 2020 12:56:21 Doğal Epoksi (Loft Uygulama) https://zirveepoksi.com/dogal-epoksi-loft-uygulama Zemine sanatsal bir dokunuş ile zenginleştiriyoruz. Doğal görünümlü epoksi ile istenilen doku ve renkte uygulama yapmaktayız. Wed, 07 Oct 2020 12:54:19 Poliüretan Epoksi https://zirveepoksi.com/poliuretan-epoksi Güneş (UV) ışınlarından etkilenmez, ağır sanayide endüstriler alanlarda, spor komplekslerinde otoparklarda teras ve temel izolasyonlarında depolarda ve benzeri birçok alanda kullanılır. Wed, 07 Oct 2020 12:35:44 Self Levelling Epoksi https://zirveepoksi.com/self-levelling-epoksi Self Levelling Epoksi 2 komponentli bir reçine türüdür. İçeriğinde solvent olmadığından yanıcı özelliği yoktur. Self Levelling Epoksi yüzeyi parlak kaymaz bir zemin boyasıdır. Wed, 07 Oct 2020 09:59:22 İletişim https://zirveepoksi.com/iletisim Fri, 02 Oct 2020 12:35:16 Portföy https://zirveepoksi.com/portfoy Fri, 02 Oct 2020 12:35:03 Hizmetlerimiz https://zirveepoksi.com/hizmetlerimiz Fri, 02 Oct 2020 12:34:50 Portakal Kabuğu Epoksi https://zirveepoksi.com/portakal-kabugu-epoksi Portakal Kabuğu Epoksi iki komponentli, solventsiz yarı mat  bir reçine türüdür. İçeriğinde solvent bulunmadığından yanıcı özelliği yoktur. Bir çok renk seçeneği mevcuttur. Wed, 30 Sep 2020 16:51:53