Biz Kimiz

zirve epoksi

1998 yılından günümüze tecrübe ve deneyimimizi ZİRVE EPOKSİ çatısı altında buluşturduk. Yıllarca sayısız projelerde almış olduğumuz görevler bize büyük bir birikim ve profesyonellik katmıştır.

Biz ZİRVE EPOKSİ olarak projeleriniz de hiçbir detayı atlamadan hayal ettiğiniz kusursuz, pürüzsüz ve tam hedefini bulmuş bir zemin için çalışırız. Sizin gibi firma (işletme) çok sizi onlardan ayıran nedir? diye sorarsanız! Biz sevdiğimiz işi yürekten ve büyük bir aşkla, titizlikle en küçük bir detay atlamadan kusursuz bir şekilde yapıyoruz.

Sizinle bir ekip olmayı ve sizinle yol almayı iyi biliyoruz.Bizimle çalışırken sadece sonuçtan değil, süreçten de memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Düşünmeye, tasarlamaya uygulamaya ve bu projeleri hayata geçirmeye açığız. Çalışma arkadaşlarımız heyecanı ve duygusunu kaybetmemiş profesyonellerden oluşur. Hızlı, akıllı, çözüme odaklı ve başarılı.

Biz ZİRVE EPOKSİ olarak gücümüzü,bir birimizi ve sektörü çok iyi tanımaktan alıyoruz.Birlikte çalışmaktan müthiş keyif alan, bu keyfin lezzetini işlerine katan ve  bu işi sadece yaşamı kazanmak için değil aşkla tutkuyla yapan bir ekibiz.

Bizler kaliteli hizmet ve iş verimliliğimizi daima en yükseği ZİRVE’yi hedefleyen, başarılı, istekli bir firmayız.

Gelişen teknoloji hayatımızı ve sektörü etkilemektedir. Bu nedenle daima yenilikleri takip ederek iş ortaklarımıza daha iyi hizmeti nasıl veririzin arayışında olduk, olmaya devam ediyoruz.

Firmamızın temel ilke olarak ülkemizin ekonomisine daha fazla katma değer üretmek. Bunun akabinde oluşacak istihdama da destek olmak istemekteyiz.

Hizmetlerimizi ve ürünlerimizi  geliştirerek daha güçlü bir kurumsal yapıya ulaşmak hedefindeyiz.

Teknolojik  gelişmeleri yakından takip ederiz.

Geleceğe giden yolda, geçmişten aldığımız güç ve tecrübe ile yolumuzu çizeriz.

Başarının temel taşlarının, dürüst, disiplinli ve planlı çalışma olduğuna inanırız.

Bulunduğumuz her alanda en iyi olmak için çalışırız, sonuca odaklanırız.

Ürünlerde ve hizmette kaliteden asla ödün vermeyiz.

Kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenmeye ve eleştiriye açık bir vizyona sahibiz.

Ekip ruhuna ve bu ekibin oluşturduğu sinerjinin gücüne inanırız.

Sorumluluk duygusunun vermiş olduğu,kaliteden  ödün vermeden müşterilerimizin (dostlarımızın) memnuniyetlerinin sınırlarını zorlamaktayız.

Şunu biliyoruz ki bizi en iyi anlatacak buraya yazdıklarımız değil,yaptığımız işlerimiz.

Siz yaptığımız işlere bir göz atın,bizimle çalışmak isterseniz burada yeriniz hazır...

Mutlu müşterilerimiz arasında sizleride görmek isteriz...

Ral Renk Kataloğu